FAQ - Nejčastější otázky a odpovědi

Pokud zde nenajdete odpověď na Vaši otázku, kontaktujte nás na info@behandy.cz.

Ano, větší část papírových produktů pochází přímo z naší dílny. Takové produkty jsou v popisku označeny touto ikonkou . Kromě toho nabízíme i zboží zahraničních výrobců, aktuálně značku Miss Étoile a PartyDeco (vždy označeno v popisu produktu).

Naše produkty vyrábíme z nejrůznějších druhů papíru, ale vždy si zakládáme na tom, aby byly v prvotřídní kvalitě. Většina papírů je s potravinářskou atestací. 

Naše produkty zasíláme prostřednictvím České/Slovenské pošty bezpěčně zabalené proti nárazu a poškození.

Zasíláme i do jakékoliv jiné země, s tím, že cena za dopravu je individuální. 

Platbu lze provést následujícími způsoby:

Předem na bankovní účet - po dokončení objednávky obdržíte e-mail s platebními instrukcemi, které je třeba vykonat k úspěšné platbě. Při tomto způsobu platby může trvat připsání dané částky na náš učet i několik dní, jakmile ji obdržíme, bude zboží odesláno.

GoPay (platební kartou - online) - po dokončení objednávky Vás webová stránka přesměruje na platební bránu GoPay, kde vložíte údaje ze své platební karty a zboží tak bude po odkliknutí tlačítka ''Zaplatit'' ihned zaplaceno. Služba je ověřená a bezpečná.

Hotově - buď při převzetí na dobírku nebo při osobním odběru na výdejním místě (Úlehlova 3088/6, Brno 628 00, budova firmy Goldpress s.r.o.).

Ano, po domluvě předeme si můžete objednávku vyzvednout na naší adrese: Úlehlova 3088/6, Brno 628 00, a to kdykoliv mezi 8 - 16 h každý všední den.

Samozřejmě! Naše produkty zasíláme i na Slovensko a to ve stejné dodací lhůtě, jako do České republiky. 

Chci vědět o akcích jako první